Zlewozmywak kuchenny Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 1000x500
Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Logica Line LLX 651 101.0073.536 1000x500
Wszystkie ceny 42 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew stalowy Franke Logica LLL 651 101.0086.254 stal szlachetna len | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 651 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 1 139 zł |
Zlewozmywak Franke NAS RTV AGD FRANKE Zlewozmywak Logica Line LLL 651 Stal | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 651 Stal szlachetna len | 1 139 zł |
Franke Logica Line LLL 651 Komora z lewej strony Stalowy Srebrny | 1 139 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →