Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510
Zdjęcia 8 |
Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlew ceramiczny Franke Maris MRK 611-100 124.0379.960 biały polarny | 3 479 zł |
Franke Maris MRK 611-100 Ceramiczny Czarny matowy | 3 479 zł |
Franke Maris MRK 611-100 Fraceram Biały polarny - TOWAR W MAGAZYNIE | 3 479 zł |
Franke Maris MRK 611-100 Ceramiczny Czarny matowy | 3 499 zł |
Zlew ceramiczny FRANKE Maris MRK 611-100 biały polarny | Fraceram (124.037 | 3 479 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697
Ceny na Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRK 611-62 124.0335.680 620x510 | od 3 309 zł | 31 oferta | ||
Franke Maris MRK 611-78 124.0381.402 780x510 | od 3 240 zł | 35 oferty | ||
Franke Maris MRK 611-100 124.0335.697 1000x510 | od 3 479 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →