Okap Franke FMA PRO 907 BK czarny
Franke FMA PRO 907 BK czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke FMA PRO 907 BK czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Maris Pro FMA PRO 907 BK/BK MATT czarne szkło / czarn | 3 711 zł |
Okap FRANKE Maris Pro FMA PRO 907 BK/BK MATT | 4 639 zł |
Okap przyścienny FRANKE Maris Pro FMA PRO 907 BK/BK MATT czarne szkło + cz | 3 429 zł |
FRANKE 330.0682.355 Maris Pro FMA PRO 907 BK/BK MATT Okap ścienny Czarne s | 3 386 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →