Кухонна мийка Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433
Фото 10 |
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke MRG 110-72 Fragranit Maris zlewozmywak matowy czarny/czarny odpływ | 2 843 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 210/110-72 czarny mat 135.0669.500 | 1 979 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 110-72 czarny mat 125.0687.260 | 1 979 zł |
Franke Maris MRG 110-72 Granitowy Szary | 1 799 zł |
FRANKE MRG 110-72 Kamienny szary 125.0687.262 | 1 979 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500
Ціни на Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | від 1 319 zł | 44 пропозиції | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | від 1 549 zł | 66 пропозицій | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | від 1 798 zł | 43 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →