Кухонна мийка Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435
Фото 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 |
|
Отвір під змішувач вказаний на кресленні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435
Усі ціни 39 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D Slim 611-78 XL 143.0618.650 Kamienny Szary | 639 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 XL Tectonite Kamienny szary | 639 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D Slim 611-78 XL 143.0618.650 Kamienny Szary | 639 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 XL Tectonite Biały polarny | 699 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385
Ціни на Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | від 549 zł | 40 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | від 585 zł | 35 пропозицій | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | від 499 zł | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →