Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435
Zdjęcia 6 |
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435
Wszystkie ceny 39 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D Slim 611-78 XL 143.0618.650 Kamienny Szary | 639 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 XL Tectonite Kamienny szary | 639 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius S2D Slim 611-78 XL 143.0618.650 Kamienny Szary | 639 zł |
Franke Sirius 2.0 S2D Slim 611-78 XL Tectonite Biały polarny | 699 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385
Ceny na Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL Slim 143.0627.385 780x435 | od 549 zł | 40 oferty | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 XL 143.0621.336 780x500 | od 585 zł | 35 oferty | ||
Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 143.0621.331 780x500 | od 499 zł | 40 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →