Zlewozmywak kuchenny Franke Smart SRX 611-86 XL 101.0456.705 860x500
Franke Smart SRX 611-86 XL 101.0456.705 |
|
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Smart SRX 611-86 XL 101.0456.705 860x500
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Zlewozmywak stalowy Franke srx 611-86 xl stal szlachetna jedwab | 949 zł |
Zlewozmywak FRANKE Smart SRX 611-86 XL 101.0368.321 Stal szlachetna | 712 zł |
Zlewozmywak stalowy Franke Smart SRX 611-86 XL Stal szlachetna 101.0368.32 | 949 zł |
Zlewozmywak FRANKE Smart SRX 611-86 XL 101.0368.321 Stal szlachetna | 712 zł |
Zlew stalowy Franke Smart SRX 611-86 XL 101.0368.321 stal szlachetna szczo | 759 zł |
Zlewozmywak FRANKE Smart SRX 611-86 XL 101.0368.321 Stal szlachetna | 712 zł |
Zlewozmywak stalowy SRX 611-86 XL Franke | 709 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →