Кухонна мийка Franke Strada SAG 614-78 114.0320.325 780x435
Фото 6 |
Franke Strada SAG 614-78 114.0320.325 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Strada SAG 614-78 114.0320.325 780x435
Усі ціни 59 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak FRANKE Strada SAG 614-78 114.0676.328 Czarny matowy | 619 zł |
Zlew granitowy Franke Strada SAG 614-78 114.0676.323 beżowy | 743 zł |
Franke Strada SAG 614-78 Granitowy Kamienny szary | 619 zł |
Zlewozmywak FRANKE Strada SAG 614-78 114.0676.328 Czarny matowy | 729 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →