Zlewozmywak kuchenny Franke Strada SAG 614-78 114.0320.325 780x435
Zdjęcia 6 |
Franke Strada SAG 614-78 114.0320.325 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Strada SAG 614-78 114.0320.325 780x435
Wszystkie ceny 59 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak FRANKE Strada SAG 614-78 114.0676.328 Czarny matowy | 619 zł |
Franke Strada SAG 614-78 Granitowy Czarny mat | 619 zł |
Zlew granitowy Franke Strada SAG 614-78 114.0676.323 beżowy | 743 zł |
Zlewozmywak FRANKE Strada SAG 614-78 114.0676.328 Czarny matowy | 729 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →