Кухонна мийка Reginox Amsterdam 10 860x500
Фото 6 |
Reginox Amsterdam 10 860x5001000x500 |
|
Отвори під змішувач зазначені на кресленні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reginox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reginox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Reginox Amsterdam 10 860x500
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Reginox Amsterdam 10 PURE WHITE granit zlewozmywak biay AMSTERDAM10PW | 1 536 zł |
Reginox Amsterdam 10 Black Silvery Granit zlewozmywak czarny R30929 | 1 536 zł |
Reginox Amsterdam 10 Caffe Silvery Granit zlewozmywak kremowy R30943 | 1 536 zł |
Модификації Reginox Amsterdam 10
Ціни на Reginox Amsterdam 10 |
---|---|---|---|---|
Reginox Amsterdam 10 860x500 | від 1 536 zł | 3 пропозиції | ||
Reginox Amsterdam 540 1000x500 | від 1 631 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →