Кухонна мийка Reginox New York 72x40 OKG 760x440
Фото 4 |
Reginox New York 72x40 OKG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Reginox 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Reginox.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Reginox New York 72x40 OKG
Ціни на Reginox New York 72x40 OKG |
---|---|---|---|---|
Reginox New York 34x40 380x440 | від 1 047 zł | 1 пропозиція | ||
Reginox New York 40x40 R28124 440x440 | від 1 098 zł | 1 пропозиція | ||
Reginox New York 50x40 540x440 | від 1 210 zł | 9 пропозицій | ||
Reginox New York 72x40 OKG 760x440 | від 1 759 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →