Кухонна мийка Elleci Easy 480 1000x500
Фото 8 |
Elleci Easy 480 780x5001000x500 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Easy 480 1000x500
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elleci Easy 480 G62 Bianco Antico LGY48062 zlewozmywak do zabudowy | 1 071 zł |
Zlew ELLECI EASY 480 nero (G40) GRANITEK (LGY48040) *** zamów wycięcie otw | 1 399 zł |
Zlew ELLECI EASY 480 nero (G40) GRANITEK (LGY48040) *** zamów wycięcie otw | 1 329 zł |
Zlew ELLECI EASY 480 cemento (G48) GRANITEK (LGY48048) *** zamów wycięcie | 1 399 zł |
Zlew ELLECI EASY 480 aluminium (M79) METALTEK (LMY48079) *** zamów wycięci | 1 399 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Elleci Easy 480
Ціни на Elleci Easy 480 |
---|---|---|---|---|
Elleci Easy 310 780x500 | від 632 zł | 25 пропозицій | ||
Elleci Easy 480 1000x500 | від 1 071 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →