Кухонна мийка Elleci Unico 310 780x500
Фото 10 |
Elleci Unico 310 |
|
На кресленні намічені отвори під змішувач
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Unico 310 780x500
Усі ціни 26 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak ELLECI Unico 310 M73 Titanium | 1 299 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 310 K96 White | 1 699 zł |
Zlew ELLECI UNICO 310 titanium (M73) METALTEK (LMU31073) *** zamów wycięci | 1 299 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Elleci Unico 310
Ціни на Elleci Unico 310 |
---|---|---|---|---|
Elleci Unico 125 650x500 | від 1 139 zł | 32 пропозиції | ||
Elleci Unico 310 780x500 | від 1 234 zł | 27 пропозицій | ||
Elleci Unico 300 790x500 | від 1 234 zł | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →