Zlewozmywak kuchenny Elleci Unico 310 780x500
Zdjęcia 10 |
Elleci Unico 310 |
|
Rysunek przedstawia otwory pod baterię
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elleci 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elleci.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elleci Unico 310 780x500
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak ELLECI Unico 310 M73 Titanium | 1 299 zł |
Zlewozmywak Elleci UNICO 310 K96 White | 1 699 zł |
Zlewozmywak ELLECI Unico 310 K86 Czarny | 1 699 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Elleci Unico 310
Ceny na Elleci Unico 310 |
---|---|---|---|---|
Elleci Unico 125 650x500 | od 1 139 zł | 28 oferty | ||
Elleci Unico 310 780x500 | od 1 298 zł | 23 oferty | ||
Elleci Unico 300 790x500 | od 1 299 zł | 23 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →