Zlewozmywak kuchenny Blanco Zenar 45S 519260 860x510
Zdjęcia 11 |
Blanco Zenar 45S 519260 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Zenar 45S 519260 860x510
Wszystkie ceny 97 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO ZENAR 45 S 527361 SILGRANIT szary wulkaniczny umywalka po prawej st | 1 202 zł |
Zlewozmywak BLANCO Zenar 45 S Prawa 523781 Antracyt | 2 090 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 45 S antracyt 523850 | 1 709 zł |
BLANCO ZENAR 45 S Silgranit czarny lewa, korek auto., InFino | 1 709 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →