Кухонна мийка Blanco Zenar 45S-F 519291 847x497 (527363)
Фото 11 |
Blanco Zenar 45S-F 519291 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar 45S-F 519291 847x497
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO ZENAR 45 S-F 527180 srebrny granit miękka biel umywalka po prawej s | 2 005 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 45 S-F delikatny biały 527179 | 2 312 zł |
BLANCO ZENAR 45 S-F 527362 srebrny szary wulkaniczny umywalka lewa z funkc | 1 386 zł |
BLANCO ZENAR 45 S-F 527363 SILGRANIT szary wulkaniczny umywalka po prawej | 1 466 zł |
Zlew granitowy Blanco Zenar 45 S-F delikatny biały 527180 | 2 312 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →