Кухонна мийка Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510
Фото 10 |
Blanco Zenar XL 6S 516948 780х5101000х510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510
Усі ціни 96 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Zenar Xl 6 S delikatny biały 527187 | 1 916 zł |
Zlewozmywak Blanco Zenar XL 6 S Silgranit szarość skały z korkiem automaty | 2 459 zł |
BLANCO ZENAR XL 6 S Silgranit czarny lewa, korek auto., InFino | 1 993 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S prawa biały (korek auto InFino) (523968) *** zamów | 2 090 zł |
Zlew BLANCO ZENAR XL 6S prawa biały (korek auto InFino) (523968) *** zamów | 1 839 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zenar XL 6S 516948
Ціни на Blanco Zenar XL 6S 516948 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zenar XL 6S Compact 523774 780х510 | від 1 608 zł | 55 пропозицій | ||
Blanco Zenar XL 6S 516948 1000х510 | від 1 782 zł | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →