Кухонна мийка Blanco Axia III 5S 525844 915х515
Фото 14 |
Blanco Axia III 5S 525844 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Axia III 5S 525844 915х515
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S delikatny biały 527040 | 3 153 zł |
BLANCO Zlew AXIA III 5 S Antracyt odwracalny, korek auto., InFino, deska s | 2 657 zł |
Zlew BLANCO AXIA III 5S antracyt z deską szklaną (korek auto InFino) (5232 | 2 550 zł |
Zlew BLANCO AXIA III 5S antracyt z deską szklaną (korek auto InFino) (5232 | 2 474 zł |
BLANCO 523215 Zlewozmywak AXIA III 5S Silgranit PuraDur antracyt z korkiem | 2 577 zł |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →