Кухонна мийка Blanco Axia III 45S 523191 780х510
Фото 18 |
Blanco Axia III 45S 523191 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Axia III 45S 523191 780х510
Усі ціни 46 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Axia III 45 S delikatny biały 527036 | 2 849 zł |
BLANCO Zlew AXIA III 45 S Antracyt odwracalny, korek auto., InFino, deska | 2 333 zł |
Zlew BLANCO AXIA III 45S antracyt z deską szklaną (korek auto InFino) (523 | 2 239 zł |
Zlew BLANCO AXIA III 45S antracyt z deską szklaną (korek auto InFino) (523 | 2 172 zł |
BLANCO 523183 Zlewozmywak AXIA III 45S Silgranit PuraDur antracyt z korkie | 2 263 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →