Кухонна мийка Blanco Axia III 5S-F 525847 905х500
Відео 1Фото 20 |
Blanco Axia III 5S-F 525847 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Axia III 5S-F 525847 905х500
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F delikatny biały 527041 | 3 740 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F delikatny biały 527042 | 3 153 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F antracyt 523225 | 3 740 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F antracyt 523231 | 3 153 zł |
Zlew granitowy Blanco Axia III 5 S-F biały 523228 | 3 740 zł |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →