Кухонна мийка Blanco Axia III XL 6S-F 522198 990х500
Фото 15 |
Blanco Axia III XL 6S-F 522198 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Axia III XL 6S-F 522198 990х500
Усі ціни 33 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Axia III XL 6 S-F biały 523523 | 3 525 zł |
Zlewozmywak Blanco Axia III XL 6 S-F Silgranit biały z korkiem automatyczn | 3 554 zł |
BLANCO Zlew AXIA III XL 6 S-F Antracyt odwracalny, korek auto., InFino, de | 3 112 zł |
Zlew BLANCO AXIA III XL 6S-F antracyt odwracalny z deską szklaną(korek aut | 2 872 zł |
Zlew BLANCO AXIA III XL 6S-F antracyt odwracalny z deską szklaną(korek aut | 2 872 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →