Кухонна мийка Blanco Pleon 6 521686 615х510
Фото 13 |
Blanco Pleon 6 521686 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Pleon 6 521686 615х510
Усі ціни 132 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO PLEON 6 527319 SILGRANIT szary wulkaniczny z funkcją odpływu | 1 349 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 6 521686 Tartufo | 1 499 zł |
Zlewozmywak BLANCO Pleon 6 521678 Antracyt | 1 328 zł |
Zlew granitowy Blanco Pleon 6 wulkaniczny szary 527320 | 1 499 zł |
BLANCO PLEON 6 Silgranit czarny, InFino | 1 499 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Pleon 6 521686
Ціни на Blanco Pleon 6 521686 |
---|---|---|---|---|
Blanco Pleon 5 521677 515х510 | від 1 234 zł | 124 пропозиції | ||
Blanco Pleon 6 521686 615х510 | від 1 270 zł | 135 пропозицій | ||
Blanco Pleon 8 520599 700x510 | від 1 438 zł | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →