Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-54 FTL 114.0661.793 590x500
Фото 10 |
Franke Maris MRG 610-54 FTL 114.0661.793 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-54 FTL 114.0661.793 590x500
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke MRG 610-54 FTL Maris zlewozmywak onyks | 1 737 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 610-54 ftl | 1 479 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Maris MRG 610-54 FTL Czarny mat 114.0661.794 | 1 479 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 610-54 FTL biały polarny 114.0661.793 | 1 479 zł |
Franke Maris MRG 610-54 FTL Granitowy Biały polarny | 1 479 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →