Кухонна мийка Blanco Sona XL 6S 519695 1000х500
Фото 7 |
Blanco Sona XL 6S 519695 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Sona XL 6S 519695 1000х500
Усі ціни 35 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlew granitowy Blanco Sona XL 6 S antracyt 519689 | 1 492 zł |
Zlewozmywak Blanco Sona XL 6 S Silgranit bialy (519692) | 1 804 zł |
BLANCO SONA XL 6 S Silgranit PuraDur Antracyt odwracalny 519689 | 1 551 zł |
Zlew BLANCO SONA XL 6S BIAŁY (korek manual) (519692) *** zamów wycięcie ot | 1 404 zł |
Zlew BLANCO SONA XL 6S BIAŁY (korek manual) (519692) *** zamów wycięcie ot | 1 432 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →