Кухонна мийка Blanco Sona 5S 519672 860х500
Фото 4 |
Blanco Sona 5S 519672 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Sona 5S 519672 860х500
Усі ціни 62 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO SONA 5 S 527151 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsługi odpływ | 1 041 zł |
Zlew granitowy Blanco Sona 5 S wulkaniczny szary 527334 | 1 262 zł |
BLANCO SONA 5 S Silgranit czarny odwracalny | 1 262 zł |
Zlewozmywak Blanco Sona 5 S Silgranit antracyt (519671) | 1 480 zł |
BLANCO Zlew SONA 5 S Czarny odwracalny 525972 | 1 313 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →