Zlewozmywak kuchenny Blanco Sona 5S 519672 860x500
Zdjęcia 4 |
Blanco Sona 5S 519672 |
|
Otwory zaznaczone na rysunku dla mieszalnika są wybite
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Blanco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Blanco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Blanco Sona 5S 519672 860x500
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BLANCO SONA 5 S 527151 SILGRANIT miękka biel odwracalna bez obsługi odpływ | 1 041 zł |
Zlew granitowy Blanco Sona 5 S wulkaniczny szary 527334 | 1 262 zł |
BLANCO SONA 5 S Silgranit czarny odwracalny | 1 262 zł |
BLANCO Zlew SONA 5 S Czarny odwracalny 525972 | 1 313 zł |
Zlew BLANCO SONA 5S ANTRACYT (korek manual) (519671) *** zamów wycięcie ot | 1 188 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →