Zlewozmywak kuchenny Alveus Niagara 20 465x465
Zdjęcia 3 |
Alveus Niagara 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Alveus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Alveus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Alveus Niagara 20 465x465
Wszystkie ceny 36 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Alveus 1122011 NIAGARA 20 Podtynkowy montaż zlewu kuchennego granitu Biały | 660 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 20 1122055 Beż | 520 zł |
Alveus Niagara 20 1122055 Granitowy Beżowy | 520 zł |
ALVEUS NIAGARA 20 zlewozmywak granitowy biały | 561 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →