Кухонна мийка Alveus Formic 30 1108031 760x500
Фото 6 |
Alveus Formic 30 1108031 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Formic 30 1108031 760x500
Усі ціни 79 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus 4403081 FORMIC 30 Wbudowany granitowy zlewozmywak lub podot Beton | 819 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Formic 30 4403055 Beż | 699 zł |
Alveus Formic 30 4403004 Granitowy Stalowy | 699 zł |
ALVEUS FORMIC 30 zlewozmywak granitowy beżowy | 746 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →