Кухонна мийка Pyramis Sparta Plus Lux 78x48 1B 1D 070083601 780х480
Фото 7 |
Pyramis Sparta Plus Lux 78x48 1B 1D 070083601 |
|
Клапан-автомат може бути продаваний окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Sparta Plus Lux 78x48 1B 1D 070083601 780х480
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Sparta Plus Lux 78x48 1B1D Czarny 070083701 | 1 182 zł |
Zlew Pyramis Sparta Plus Lux 78x48 1B1D granit BEŻ | 659 zł |
Zlew PYRAMIS SPARTA PLUS LUX (78X48) 1B 1D karbon (czarny mat) (70083901) | 639 zł |
PYRAMIS Zlewozmywak SPARTA PLUS LUX 1B 1D karbon, k.aut, deska (78x48) 070 | 748 zł |
Zlewozmywak granitowy Pyramis Sparta Plus Lux 78x48 1B1D Karbon | 1 182 zł |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →