Кухонна мийка Kernau KGS V 4565A 1B1D 650x500
Фото 5 |
Kernau KGS V 4565A 1B1D 650x500780x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KGS V 4565A 1B1D 650x500
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak granitowe Kernau kgsv 4565a 1b1d deep black+gold metal | 849 zł |
Zlewozmywak granitowy Kernau KGS V 4565A 1B1D Black Metallic | 749 zł |
Zlewozmywak Kernau Kernau KGS V 4565A 1B1D Graphite | 749 zł |
Zlewozmywak Kernau Kgs V 4565A 1B1D Sand Granit | 749 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KGS V 4565A 1B1D BLACK METALLIC (czarny me | 749 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Kernau KGS V 4565A 1B1D
Ціни на Kernau KGS V 4565A 1B1D |
---|---|---|---|---|
Kernau KGS V 4565A 1B1D 650x500 | від 749 zł | 21 пропозиція | ||
Kernau KGS V45A 1B1D 780x500 | від 829 zł | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →