Кухонна мийка Kernau KSS V 62 1B 540x505
Фото 7 |
Kernau KSS V 62 1B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kernau 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kernau.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kernau KSS V 62 1B 540x505
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Kernau kssv 62 1b ss copper | 1 699 zł |
Zlewozmywak stalowy Kernau KSS V 62 1B SS Copper | 1 599 zł |
Zlewozmywak Stalowy Kernau Kss V 62 1B Ss Copper | 1 599 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zlew KERNAU KSS V 62 1B SS GUN METAL (grafitowy) DODAT | 1 599 zł |
Komfort Zlewozmywak Kernau kssv 62 1b ss gun metal | 1 699 zł |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →