Кухонна мийка Pyramis Sparta 78x50 2B 070053401 780x500
Фото 7 |
Pyramis Sparta 78x50 2B 070053401 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Sparta 78x50 2B 070053401 780x500
Усі ціни 23 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Sparta 78x50 2B Szary beton | 978 zł |
Zlew Pyramis Sparta 78x50 2B granit 2komory KARBON | 685 zł |
Zlew PYRAMIS SPARTA (78x50) 2B szary beton (70053401) *** zamów wycięcie o | 649 zł |
Zlewozmywak granitowy PYRAMIS SPARTA 78x50 2B czarny 070053201 zlew dwukom | 653 zł |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →