Кухонна мийка Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D 070166901 780х480
Фото 12 |
Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D 070166901 |
|
Кошикові вентилі в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D 070166901 780х480
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D Volcano | 978 zł |
Zlewozmywak Pyramis Sparta Plus 78X48 1 1/2B 1D | 674 zł |
Zlew PYRAMIS SPARTA PLUS (78x48) 1 1/2B 1D beż piaskowy (70062701) *** zam | 649 zł |
Zlew Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D karbon | 674 zł |
Zlew Pyramis Sparta Plus 78x48 1,5B1D granit SZARY | 674 zł |
Zlewozmywak granitowy Sparta Plus 78x48 1,5-komorowy z ociekaczem Pyramis | 674 zł |
Zlew PYRAMIS SPARTA PLUS (78x48) 1 1/2B 1D karbon (czarny mat) (70062901) | 649 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →