Zlewozmywak kuchenny Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D 070166901 780x480
Zdjęcia 12 |
Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D 070166901 |
|
Zawory koszowe w zestawie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Pyramis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Pyramis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D 070166901 780x480
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak granitowy Pyramis Sparta Plus 78x48 1 1/2B 1D Volcano | 978 zł |
Zlewozmywak Pyramis Sparta Plus 78X48 1 1/2B 1D | 674 zł |
Zlew PYRAMIS SPARTA PLUS (78x48) 1 1/2B 1D beż piaskowy (70062701) *** zam | 649 zł |
Zlew PYRAMIS SPARTA PLUS (78x48) 1 1/2B 1D volcano (czarny mat) (70166901) | 649 zł |
Zlewozmywak Pyramis SPARTA PLUS (78x48) 1 1/2B 1D czarny 070062801 tel. 69 | 1 079 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →