Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZ 1513 760x440
Zdjęcia 11 |
Deante Zorba ZQZ 1513 |
|
Odporny na blaknięcie, wysokie temperatury i szok termiczny. 10 lat gwarancji producenta.
Otwór na baterię pokazano na rysunku.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZ 1513 760x440
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZ5513 ZORBA Granitowy Zlewozmywak Beżowy ZQZ5513 | 720 zł |
Komfort Zlewozmywak zorba Deante zqz5513 | 849 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 5513 Beżowy | 719 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ N513 Nero | 606 zł |
Zlewozmywak Deante Zorba beż 1,5-komorowy z ociekaczem | 849 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →