Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZVA113 760x440
Zdjęcia 3 |
Deante Zorba ZQZVA113 580x440760x440 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZVA113 760x440
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZVA113 ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym alabaster | 663 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzva113 | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZVA113 Alabaster + bateria stojąca | 663 zł |
Zestaw zlewozmywak granitowy z baterią alabaster Deante Zorba zlew 1-komor | 799 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZVA113 Alabaster + bateria stojąca | 663 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Deante Zorba ZQZVA113
Ceny na Deante Zorba ZQZVA113 |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZAA11A 580x440 | od 678 zł | 15 oferty | ||
Deante Zorba ZQZVA113 760x440 | od 663 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →