Zlewozmywak kuchenny Kernau KGS Q 5077 1B1D 770x440
Kernau KGS Q 5077 1B1D |
Kolor | | Rodzaj montażu | wpuszczany | Materiał wykonania | kompozyt granitowy | Kształt | prostokątny | Orientacja komory | odwracalna | Ociekacz | | Przelew | | Otwór na baterię | | Średnica otworu na baterię | 35 mm | Wyposażenie | bateria / Kernau KWT 40 / korek automatyczny syfon | Minimalna szerokość szafki (podbudowy) | 500 mm | Wymiary powierzchni roboczej | 770x440 mm | Wymiary wyciętego otworu (nadkładany) | 750x420 mm | Wymiary komory głównej (DxSxG) | 370x370x175 mm | Kraj pochodzenia marki | Polska | Gwarancja producenta | 10 lat / do myjni samochodowej / | Oficjalna strona | kernau.com | Data dodania do E-Katalog | listopad 2023 |
|
Materiał, z którego wykonany jest zlewozmywak charakteryzuje się dużą odpornością na szok termiczny i uszkodzenia mechaniczne. W komplecie zawór koszowy w kolorze stali nierdzewnej.
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Kup Kernau KGS Q 5077 1B1D 770x440
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Komfort Zlewozmywak Kernau kgs q 5077 1b1d deep black + Bateria kwt 40Zlewozmywak kernau kgs q 5077 1b1d deep black + bateria kwt 40. . Zlewozmywaki Komfort.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | | 749 zł | | |
|
| Zestaw granitowy Kernau Zlewozmywak KGS Q 5077 1B1D Deep Black + Bateria KDOBIERZ KOMPLET ODPŁYWOWY DO ZLEWOZMYWAKA GRANITOWEGO I ZAPŁAĆ MNIEJ! ** * W standardowym wyposażeniu zlewozmywaka nie jest dołączony żaden komplet odpływowy. Na innych naszych aukcjach znajdziesz syfony w różnych kolorach. Możesz dobrać korek w wersji srebrnej lub Gold Nano, Gun Metal Nano, Rose Gold Nano czy Matt Black. Odpowiedni komplet odpływo... więcejwy znajdziesz w proponowanych zestawach, które znajdują się na początku aukcji zlewozmywaka. ** Obniżona cena na komplet odpływowy obowiązuje wyłącznie przy zakupie w zestawie ze zlewozmywakiem granitowym. Zlewozmywak + Bateria KGS Q 5077 1B 1D DEEP BLACK + KWT 40 ELASTIC BLACK Elegancki zlewozmywak z ociekaczem. Zlewozmywak KGS Q to model o wymiarach zewnętrznych 77 x 44cm. Sprawdzi się u wszystkich tych, którzy cenią sobie solidne wykonanie, komfort użytkowania i estetyczny wygląd. Komora o wymiarach 37 x 37 cm i głębokości 18 cm pozwala na wygodne mycie większości naczyń. KLASYCZNY DESIGN Zlew i bateria z wykończeniem w kolorze jednolitej, nasyconej czerni w połączeniu ze stalowymi elementami tworzą klasyczny zestaw. Ta uniwersalna kolorystyka pasuje do całego szeregu nowoczesnych kuchennych aranżacji. TRWAŁOŚĆ Kompozyt granitowy, z którego został wykonany zlewozmywak to produkt najwyższej jakości. Dzięki temu zlew jest naprawdę solidny i odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania czy inne uszkodzenia. ELASTYCZNA WYLEWKA Bateria z wylewką, którą możesz swobodnie manewrować ogromnie ułatwia kuchenne zadania. Za jej sprawą wygodnie i z większą precyzją doczyścisz zlewozmywak czy naczynia o nietypowych kształtach. 1. MOC CZERNI Zlewozmywak jest wykonany z jednolicie czarnego granitu o nasyconej barwie. Bateria jest połączeniem czerni i klasycznego inoxu, czyli stali nierdzewnej. Taka kolorystyka wygląda dobrze w każdej nowoczesnej kuchni - stylowo i ponadczasowo. 2. ODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNY W kuchni mamy do czynienia z wieloma gorącymi przedmiotami. Z myślą o tym stworzyliśmy zlewozmywak granitowy, w którym bez problemu odsączysz ugotowany makaron i na którym możesz postawić gorący garnek. 3. ODPORNOŚĆ NA ZABRUDZENIA Granitowa powierzchnia zlewu jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy regularnie przecierać go szmatką nasączoną wodą z płynem do naczyń, by zachował swój wdzięk. 4. ŁATWOŚĆ W KONSERWACJI Dzięki temu, że zlewozmywaki granitowe Kernau są produkowane z solidnego materiału, nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Aby zachować piękny, nasycony kolor i zabezpieczyć zlew przed osadami, wystarczy go przecierać co jakiś czas zwykłym olejem jadalnym. 5. MONTAŻ NABLATOWY Model KGS Q to zlewozmywak przeznaczony do montażu na blacie kuchennym. Nakłada się go od góry na otwór w blacie. Dzięki swoim wymiarom pasuje do wielu modeli gotowych kuchni. Minimalna podbudowa szafki powinna wynosić 50 cm. 6. PERLATOR Drobne sitko umieszczone wewnątrz wylewki baterii chroni przed przedostaniem Maxelektro.plZłóż skargę | | 749 zł | | |
|
| Zlewozmywak Granitowy Kernau Deep Black + BateriaDOBIERZ KOMPLET ODPŁYWOWY DO ZLEWOZMYWAKA GRANITOWEGO I ZAPŁAĆ MNIEJ! ** * W standardowym wyposażeniu zlewozmywaka nie jest dołączony żaden komplet odpływowy... EmpikZłóż skargę | | 749 zł | | |
|
| Zestaw Kernau zlewozmywak KGS Q 5077 1B1D Deep Black + bateria KWT 40 ElasZestaw Kernau zlewozmywak KGS Q 5077 1B1D Deep Black + bateria KWT 40 Elastic BlackZestaw idealny dla miłośników klasycznej czerni, która nigdy nie wychodzi z mody. Zlewozmywak ma półmatowe, jednolicie czarne wykończenie. Bateria kuchenna znajdująca się w zestawie ma solidną podstawę oraz końcówkę w kolorze srebrnym, a jej elastyczna wylewka jest c... więcejzarna. Takie połączenie czerni z inoxem jest ponadczasowe, a do tego pasuje do wielu stylów aranżacyjnych.NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY ZLEWURodzaj zlewozmywaka: GranitowyKolor: Deep BlackIlość komór: 1Odpływ: 3 i 1/2"Zlewozmywak odwracalny: TakWymiary zewnętrzne: 770 x 440 mmKorek automatycznyNAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY BATERIIKolor: Black + ChromeRodzaj wylewki: Obrotowa wylewkaObrotowa wylewka 360°: TakZasięg wylewki: 174 mmGłowica ceramiczna 35mmPerlator napowietrzający strumień wody: TakSystem odkamieniania: TakElegancki zlewozmywak z ociekaczem.Zlewozmywak KGS Q to model o wymiarach zewnętrznych 77 x 44 cm. Sprawdzi się u wszystkich tych, którzy cenią sobie solidne wykonanie, komfort użytkowania i estetyczny wygląd. Komora o wymiarach 37 x 37 cm i głębokości 18 cm pozwala na wygodne mycie większości naczyńKLASYCZNY DESIGNZlew i bateria z wykończeniem w kolorze jednolitej, nasyconej czerni w połączeniu ze stalowymi elementami tworzą klasyczny zestaw. Ta uniwersalna kolorystyka pasuje do całego szeregu nowoczesnych kuchennych aranżacji.TRWAŁOŚĆKompozyt granitowy, z którego został wykonany zlewozmywak to produkt najwyższej jakości. Dzięki temu zlew jest naprawdę solidny i odporny na wszelkiego rodzaju zarysowania czy inne uszkodzenia.ELASTYCZNA WYLEWKABateria z wylewką, którą możesz swobodnie manewrować ogromnie ułatwia kuchenne zadania. Za jej sprawą wygodnie i z większą precyzją doczyścisz zlewozmywak czy naczynia o nietypowych kształtach.MOC CZERNIZlewozmywak jest wykonany z jednolicie czarnego granitu o nasyconej barwie. Bateria jest połączeniem czerni i klasycznego inoxu, czyli stali nierdzewnej. Taka kolorystyka wygląda dobrze w każdej nowoczesnej kuchni - stylowo i ponadczasowo.ODPORNOŚĆ NA SZOK TERMICZNYW kuchni mamy do czynienia z wieloma gorącymi przedmiotami. Z myślą o tym stworzyliśmy zlewozmywak granitowy, w którym bez problemu odsączysz ugotowany makaron i na którym możesz postawić gorący garnek.ODPORNOŚĆ NA ZABRUDZENIAGranitowa powierzchnia zlewu jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy regularnie przecierać go szmatką nasączoną wodą z płynem do naczyń, by zachował swój wdzięk.ŁATWOŚĆ W KONSERWACJIDzięki temu, że zlewozmywaki granitowe Kernau są produkowane z solidnego materiału, nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Aby zachować piękny, nasycony kolor i zabezpieczyć zlew przed osadami, wystarczy go przecierać co jakiś czas zwykłym olejem jadalnym.MONTAŻ NABLATOWYModel KGS Q to zlewozmywak przeznaczony do montażu na blacie kuchennym. Nakłada się go od góry na otwór w Maxelektro.plZłóż skargę | | 899 zł | | |
Modyfikacje Kernau KGS Q 5077 1B1D
Ceny na Kernau KGS Q 5077 1B1D |
---|
| Kernau KGS Q 5062 1B1D 620x440 | | od 699 zł | 4 oferty |
| Kernau KGS Q 5077 1B1D 770x440 | | od 749 zł | 4 oferty |
Dynamika cen dla Kernau KGS Q 5077 1B1D 770x440