Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZAN11A 580x440
Zdjęcia 3 |
Deante Zorba ZQZAN11A 580x440760x440 |
|
Zlewozmywak w komplecie z mikserem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZAN11A 580x440
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQZAN11A ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym w zestawie Nero | 990 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqzan11a | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZAN11A Nero + bateria stojąca | 678 zł |
Zlewozmywak granitowy z baterią kuchenną Deante Zorba 50 nero zlew kuchenn | 799 zł |
ZLEW. ZORBA NERO GRANIT 1K Z/KO 580x440x164, 3,5" + OSPRZĘT SPACE-SAVER + | 829 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Deante Zorba ZQZAN11A
Ceny na Deante Zorba ZQZAN11A |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZAN11A 580x440 | od 678 zł | 14 oferty | ||
Deante Zorba ZQZVN113 760x440 | od 505 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →