Zlewozmywak kuchenny Deante Eridan ZQE A10K 600x610
Zdjęcia 14 |
Deante Eridan ZQE A10K |
|
Umywalka jest odporna na uderzenia, odporna na wysokie temperatury, przebarwienia. Posiada fartuch, czyli front zlewozmywaka wystający poza blat. Syfon z podłączeniem do zmywarki lub pralki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Eridan ZQE A10K 600x610
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQEN10K Eridan Zlewozmywak granitowy Nero ZQEN10K | 1 131 zł |
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea10k | 1 169 zł |
Eridan zlewozmywak granitowy 1-komorowy | 849 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE T10K Antracytowy metalik | 819 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE A10K Alabaster | 819 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →