Zlewozmywak kuchenny Deante Eridan ZQE T104 400x500
Zdjęcia 8 |
Deante Eridan ZQE T104 |
|
Zlewozmywak nie pochłania zapachów i jest odporny na wysokie temperatury (250°C). Fabryczny otwór na mikser.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Eridan ZQE T104 400x500
Wszystkie ceny 53 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZQEA104 Eridan Zlewozmywak granitowy alabaster ZQEA104 | 790 zł |
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea104 | 929 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE T104 Antracyt | 649 zł |
Deante Eridan ZQE G104 Granitowy Grafitowy/Metalik | 649 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →