Кухонна мийка Deante Eridan ZQE A503 600x520
Фото 9 |
Deante Eridan ZQE A503 |
|
Мийка не вбирає запахи, стійка до високих температур (250 °C). Гарантія від виробника 10 років. Заводський отвір для змішувача.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Eridan ZQE A503 600x520
Усі ціни 48 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZQEA503 Eridan Zlewozmywak granitowy alabaster ZQEA503 | 910 zł |
Komfort Zlewozmywak eridan Deante zqea503 | 1 179 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE T503 Antracyt | 880 zł |
Zlewozmywak DEANTE Eridan ZQE N503 Czarny | 859 zł |
Zlewozmywak Deante Eridan alabaster 1,5-komorowy bez ociekacza | 1 049 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →