Кухонна мийка Deante Zorba ZQZ X11A 580x440
Відео 1Фото 11 |
Deante Zorba ZQZ X11A 580x440760x440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Zorba ZQZ X11A 580x440
Усі ціни 101 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZQZT11A ZORBA Granitowy Zlewozmywak metaliczny antracyt ZQZT11A | 590 zł |
Komfort Zlewozmywak zorba Deante zqz211a | 689 zł |
Deante Zorba ZQZ A11A Granitowy Alabaster | 585 zł |
Zlewozmywak Deante Zorba grafitowy 1-komorowy z krótkim ociekaczem | 689 zł |
Zlewozmywak granitowy Deante Zorba 44x58 cm ZQZG11A | 509 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Deante Zorba ZQZ X11A
Ціни на Deante Zorba ZQZ X11A |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZ X11A 580x440 | від 439 zł | 102 пропозиції | ||
Deante Zorba ZQZ X113 760x440 | від 495 zł | 130 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →