Zlewozmywak kuchenny Deante Zorba ZQZ X11A 580x440
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Deante Zorba ZQZ X11A 580x440760x440 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Zorba ZQZ X11A 580x440
Wszystkie ceny 118 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DEANTE ZORBA ZQZA11A granitowy zlewozmywak do zabudowy alabaster Deante ZQ | 579 zł |
Komfort Zlewozmywak zorba Deante zqz211a | 689 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 711A Piaskowy | 570 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 211A Grafitowy | 494 zł |
Zlewozmywak Deante Zorba grafitowy 1-komorowy z krótkim ociekaczem | 689 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Deante Zorba ZQZ X11A
Ceny na Deante Zorba ZQZ X11A |
---|---|---|---|---|
Deante Zorba ZQZ X11A 580x440 | od 435 zł | 118 oferty | ||
Deante Zorba ZQZ X113 760x440 | od 449 zł | 145 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →