Кухонна мийка Deante Magnetic ZRM N113 820x500
Фото 13 |
Deante Magnetic ZRM N113 |
|
Мийка стійка до ударів, стійка до високих температур, знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Magnetic ZRM N113 820x500
Усі ціни 44 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZRMN113 Magnetyczny Granitowy Zlewozmywak Nero ZRMN113 | 809 zł |
Komfort Zlewozmywak magnetic Deante zrma113 | 1 279 zł |
Zlewozmywak Deante Magnetic nero zlew magnetyczny granitowy 1-komorowy z o | 1 279 zł |
Zlewozmywak Deante MAGNETIC - granitowy magnetyczny 1-komorowy z ociekacze | 1 087 zł |
Deante Magnetic ZRM N113 Granitowy Czarny | 955 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →