Кухонна мийка Deante Magnetic ZRM T503 690x500
Фото 10 |
Deante Magnetic ZRM T503 |
|
Мийка стійка до ударів, стійка до високих температур, знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Magnetic ZRM T503 690x500
Усі ціни 44 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZRMT503 Magnetyczny Granitowy Zlewozmywak Metalowy antracyt ZRMT503 | 1 097 zł |
Komfort Zlewozmywak magnetic Deante zrma503 | 1 379 zł |
Zlewozmywak Deante Magnetic alabaster 1,5-komorowy zlew magnetyczny granit | 1 379 zł |
Zlewozmywak Deante MAGNETIC - granitowy magnetyczny 1.5-komorowy Czarny (Z | 1 172 zł |
Deante Magnetic ZRM N503 Granitowy Czarny | 1 030 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →