Zlewozmywak kuchenny Deante Magnetic ZRM T503 690x500
Zdjęcia 10 |
Deante Magnetic ZRM T503 |
|
Zlewozmywak jest odporny na uderzenia, wysokie temperatury, przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Magnetic ZRM T503 690x500
Wszystkie ceny 56 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZRMG503 Magnetyczny Granitowy Zlewozmywak Grafit Metalowy ZRMG503 | 1 097 zł |
Komfort Zlewozmywak magnetic Deante zrma503 | 1 379 zł |
Zlewozmywak DEANTE Magnetic ZRM-A503 Alabaster | 1 172 zł |
Zlewozmywak DEANTE Magnetic ZRM N503 Czarny | 1 172 zł |
Zlewozmywak Deante Magnetic alabaster 1,5-komorowy zlew magnetyczny granit | 1 379 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →