Zlewozmywak kuchenny Teka BE 40.40.180 433x433 (10125005)
Teka BE 40.40.180 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka BE 40.40.180 433x433
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FREGADERO BE - 4040 Fregadero BE inox cubeta 180 mm Mueble 50 10125005 | 283 zł |
TEKA Zlewozmywak BE 40 X 40 | 319 zł |
Zlewozmywak TEKA BE 40.40 1B 10125005 Stal szlachetna | 283 zł |
Teka BE 400/400 CN Stalowy Inox | 279 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →