Bateria wodociągowa REA Fresh REA-B9146
Zdjęcia 27 |
REA Fresh REA-B9146 |
|
Na końcu wylewki znajduje się przełącznik trybu strumienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog REA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele REA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup REA Fresh REA-B9146
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bateria REA Fresh REA-B9147 Czarny mat | 219 zł |
Rea bateria kuchenna fresh złota | 299 zł |
Bateria REA Fresh REA-B9147 Czarny mat | 219 zł |
Wysoka Bateria Kuchenna Fresh Złota Szczotkowana | 249 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →