Zlewozmywak kuchenny Teka Diamond 86 RS15 1B 1D 860x510
Zdjęcia 11 |
Teka Diamond 86 RS15 1B 1D |
|
Blat zlewozmywaka wyposażony jest w szkło hartowane 8 mm z fazowaną krawędzią. Zawiera uszczelkę dźwiękochłonną SilentSmart, która pochłania 50% hałasu. Wykonane ze stali nierdzewnej PureLine
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Diamond 86 RS15 1B 1D 860x510
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teka 115100012 zlewozmywak kuchenny wykonany ze stali nierdzewnej z pojedy | 1 897 zł |
Komfort Zlewozmywak Teka diamond rs15 1b 1d 86 rev auto wst black | 2 449 zł |
Zlewozmywak TEKA Diamond RS15 1B 1D 86 REV 115100021 Kamienny szary | 2 129 zł |
Zlewozmywak TEKA Diamond RS15 1B 1D 86 REV 115100021 Kamienny szary | 2 204 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →