Zlewozmywak kuchenny Teka Astral 45 B-TG 650x500
Zdjęcia 9 |
Teka Astral 45 B-TG |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka Astral 45 B-TG 650x500
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA ASTRAL 45 B-TG AMBER 40143516 | 819 zł |
Zlewozmywak TEKA Astral 45 B-TG 1B 1D 40143510 Biały | 930 zł |
Zlewozmywak TEKA Astral 45 B-TG 1B 1D 40143510 Biały | 788 zł |
Zlewozmywak Teka ASTRAL 45 B-TG biały 88909 tel. 697 256 410 - zadzwoń, za | 788 zł |
pokaż 10 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →